آموزش و تحصیلات

مشاوره رایگان تحصیلی جهت اخذ پذیرش از مدارس و دانشگاه های استرالیا و سایر نقاط جهان

یکی از مشهورترین کشورهای برای دانش آموزان و دانشجویان جهان استرالیا است، با ارائه طیف گسترده ای از رشته های تحصیلی و در سطوح مختلف تحصیلی، از مدرسه ابتدایی و دبیرستان تا آموزشگاه های فنی و حرفه ای، از دوره های زبان انگلیسی تا سطوح عالی تحصیلی شامل رشته های دانشگاهی در سطح پست دکتری.

قوانین استرالیا حفظ کیفیت تحصیلات و آموزش را برای دانشجویان بین المللی تضمین میکند، بدون توجه به مدت و یا رشته ای که دانش آموز و یا دانشجو در حال مطالعه برای آن مدرک هست. این شامل قانون سال ۲۰۰۰ میلادی مربوط به ارائه خدمات  تحصیلی برای دانش آموزان ودانشجویان خارجی میگردد.

به عنوان یک محصل بین المللی در استرالیا روی ویزای دانشجویی یا دانش آموزی، شما باید در یک موسسه و در یک رشته موسسات و دوره های آموزشی ثبت نام نمایید. مشاورین سرزمین سبز تضمین کننده بالاترین استانداردها برای رشته ها و موسساتی است که محصلین برای تحصیل در استرالیا انتخاب میکنند. بنابر این بدون توجه به رشته تحصیلی، مدت زمان ومحل تحصیل، محصلین میتوانند مطمئن باشند که دراسترالیا آنها برخوردار از تجربه تحصیل در یک سیستم با کیفیت بالا میباشد.

شرکت مشاورین توانای سرزمین سبز زمینه های موجود و راه ایجاد ارتباط بین دانش آموزان ودانشجویان و خانواده های علاقمند به تحصیل فرزندانشان در مدارس، دانشکاههای یا موسسات آموزشی و فنی و حرفه ای  و در رشته های مرتبط با علائق آنان در استرالیا معرفی مینمایید. همچنین ضمن ارايه خدمات این شرکت در پذیرش، ثبت نام، اعزام و سایر سرویسهای موجود در استقرار اولیه دانش آموزان یا دانشجویان در کشور استرالیا نیز ارائه میگردد.

علاوه بر این با ارائه برنامه های زمانبندی شده سمینارها، کارگاه های آموزشی، دوره های کوتاه مدت و یا حین خدمت برای مدیران، کارکنان و متخصصین سازمانها، موسسات، بانکها، نهادها و شرکتهای دولتی و خصوصی و فراهم آوردن زمینه ثبت نام و ارائه برنامه کامل سفر و دوره آموزشی به همراه سایر سرویس های لازم در استرالیا معرفی میگردند

در صورتی که مایلید شرایط شما و یا فرزندتان جهت ادامه تحصیل در موسسات آموزشی خارج از کشور، توسط مشاورین باتجربه و متخصص موسسه سرزمین سبز ارزشیابی گردد، ضمن تماس با ما و گرفتن وقت قبلی برای دریافت اطلاعات اولیه و نحوه ثبت نام خود و یا فرزندانتان حضورا به ما مراجعه کنید. قابل توجه است که این موسسه علاوه بر استرالیا با سایر کشورهای اروپایی و اقیانوسیه در این زمینه قرار داد همکاری دارد و کلیه مراحل ثبت نام و پذیرش در کشور مقصد انجام میپذیرد.

      مشاورین توانای سرزمین سبز پلی است مطمئن برای ارتباط شما با موسسات آموزشی دنیا.