مواد غذایی

استرالیا به عنوان یکی از کشورهای پیشرو در کشاورزی و مواد غذایی دنیا محسوب میگردد. و صادرات این محصولات بدلیل ایمنی، کیفیت و تامین فصلی مناسب در تمام دنیا مشهور است. هر ایالت استرالیا دارای تنوع گیاهی و زیستی متفاوت و در نتیجه امکان تنوع در ارائه محصولات غذایی متنوع وجود دارد.

قوانبن و مقررات و نظارت دولت های هر ایالت باعث تضمین کیفیت و ایمنی این محصولات در زنجیره عرضه میگردد. محصولات غذایی با توجه به وجود مناطق آب و هوایی متفاوت، دارای تنوع و کیفیت بالا میباشند.

محصولات غدایی استرالیا مناسب برای صادرات به سایر کشورها اعم از:

محصولات باغی و سبزیجات شامل انواع میوه و مرکبات، انگور، سبزیجات، انواع دانه های روغنی و زیتون

غلات شامل: گندم، جو، حبوبات، ذرت و انواع دانه های خوراکی انسانی و جانوری

محصولات گوشتی حاصل از گله هایی که در چراگاه های طبیعی استرالیا تغذیه میشوند شامل: گوشت گاو و گوساله با ارزش ضادراتی ۱.۴ میلیون تن در سال ۲۰۱۶ بعلاوه صادرات گوشت گوسفند و بز به همین میزان و تخمین چندین میلیارد دلاری آن یکی دیگر از زمینه های مناسب صادرات استرالیا است

بر اساس همین اطلاعات محصولات لبنی استرالیا یکی دیگر از زمینه های تجاری این کشور است. صنایع لبنی استرالیا سهم قابل توجهی از صادرات این محصثولات در جهان در اختیار دارند.

فرآوری محصولات عذایی و نوشیدنی یکی دیگر از توانمندی های کشور استرالیا میباشد که سالانه میلیاردها دلار تجارت بین الملل را رقم میزند.

وجود پژوهشگاه های پیشرفته صنایع غذایی در استرالیا باعث نوع آوری در این صنعت، تنوع و کاهش هزینه ها و رقابتی شدن قیمت ها و ایمنی بیشتر نتیجه آن است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در دفتر شرکت تماس بگیرید.