کشور نیوزلاند

نیوزیلند کشوری در اقیانوس آرام در مجاورت استرالیاست، این کشور دارای دو جزیره بزرگ اصلی و جزایر کوچک زیادی آنرا تشکیل داده اند. استرالیا نزدیکترین همسایه نیوزلاند در دو هزار کیلومتری آن قرار دارد، دریای تاسمانی دریای معروف بین استرالیا و نیوزلاند است. سایر همسایگان نزدیک این کشور، جزایر نیوکالدونیا از شمال هستند. نیوزیلند را مهاجران اروپایی به ویژه بریتانیایی ایرلندی بیشتر تشکیل می دهند. مهمترین بومیان آن مائوریها هستند که هزاران سال در آن کشور قدمت دارند. شهر ولینگتون پایتخت این کشور  می باشد و جمعیت آن در حدود چهارصد هزار نفر می باشد. بیشترین مهاجران آن شامل اقوام آسیایی و آفریقای جنوبی و انگلیسی و چند کشور اروپایی دیگر میباشند. جمعیت نیوزلاند حدود 4.5 میلیون نفر است.

کیفیت زندگی:

  استاندارد زندگی در نیوزیلند مانند استرالیا بالا است، این کشور از لحاظ سطح زندگی در مقام دهم جهان و بالاتر از استرالیا قرار دارد. هزینه های زندگی اعم از غذا، پوشاک و خدمات اجتماعی ضروری نسبتا ارزان هستند اما كالاهای وارداتی گران هستند، اگر چه درسال های اخیر تغییرات زیادی در شرایط کار و زندگی در این کشور رخ داده است. جوانان این کشور علاقه زیادی به کار در کشور استرالیا به دلیل تنوع جمعیت، بزرگی و بالاتر بودن سطح درآمد در آن دارند.

انواع ویزاها:

شرایط و نوع ویزاهای اقامتی و تحصیلی در نیوزلاند تقریبا شبیه کشور استرالیاست و این کشور از سیاست های مهاجرتی استرالیا تبعیت میکند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در دفتر شرکت تماس بگیرید.